E-ticaret
  • l

      Gelişen internet teknolojisi, zamanla ticaretin şeklini de değiştirerek,firmaların yeni ticaret yöntemleri keşfetmesine yardımcı oldu.

      Teknokom, gelişen teknolojinin bizi taşıyabileceği noktaları öngörerek çalışmalarını bu yönde geliştirdi. Henüz 2003 yılında ORACLE Türkiye tarafından en iyi E-Ticaret uygulaması seçilen E-Ticaret müşteri uygulamalarımız halen hizmete devam etmektedir.

      E-Ticaret uygulamaları farklı içerik ve metotlar ile hem

           B2B(Business to Business ), hemde

           B2C(Business to Consumer ) amaçlı olarak gerçekleştirilebilir.

      E-Ticaret yolu ile kazandığımız kolaylıklar hem diğer firmalara, hem de son kullanıcıya direkt hitap edebilmenize, sipariş ve ürün tanıtımı noktalarında avantaj kazanmanıza, iş süreçlerini değiştirip, iyileştirmenize, zaman, mekan ve personel noktalarında tasarruf yapabilmenize imkan verir.

      Müşteriler ile yüz yüze gelmeden, onlara hesaplı, kolay ve hızlı sipariş verebilme imkanı kazandıran, sizlere de ürün ve yöntem tanıtımı yapabilmenizi ağlayan bu yapılar, gittikçe iş hacmimizin daha büyük bir kısmını kapsamaktadır. Hacmi gittikçe büyüyen ve önemi artan bu yöntem konusunda Teknokom tecrübesi ve uzmanlığı, size yol gösterici ve yardımcı olacaktır.