Ecza Depoları Yönetim ve Otomasyon

      Teknokom Ecza Deposu Otomasyon yazılımı, bu sektörde hem zaman, hem de içerik olarak ilklere imza atmış, en erken kullanılmaya başlanmış yazılımlardan biridir.

      TEDOS, bir an bile duraksamaya tahammülü olmayana, koşulları sürekli değişen bu sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine özel kavramlar ve avantajlar yaratır. Bir ecza deposunun gerçekleştirdiği her türlü operasyonu otomasyon altına alan bu yazılım, günün koşullarına uygun olarak çeşitli değişikliklere uğramış ve güncel teknolojileri taşımaya devam etmiştir. 1997 yılından itibaren ORACLE veri tabanı alt yapısını kullanmaya başlayan yazılımımız, versiyon değişikliklerini takip etmiş, halen en güncel veri tabanı ve uygulama sunucularını kullanmaktadır.

      Her türlü mekanik otomasyonu ile de haberleşebilen ve bunları bünyesinde taşıyabilen sistem, müşterilerine maksimum hız, minimum hata ve öngörülebilirlik sağlamaktadır. Sabit ve taşınabilir barkod okuyucular, el terminalleri, dokunmatik ekranlar, kasa bazlı ve konveyör üzerinde sipariş hazırlama gibi unsurları rahatça kullanabileceğiniz bu sistem hız ve doğruluğu hedeflerinizin ilerisine taşır. Müşterinin iş hacmine göre en küçük hacimli müşteriden, çok şubeli ve büyük hacimli müşterilere kadar, her türlü depo için ölçeklenebilir.

      Hem ilaç hem de ıtriyat ürünleri için çalışmaya uygun olan sistem, kategoriler arasındaki farkları da dikkate alır.

      TEDOS İnternet Sipariş uygulaması, 2003 yılında ORACLE Türkiye en iyi E-Ticaret uygulaması seçilmiş, kalem ve sipariş adedi olarak ülkemizin en büyük online-alışveriş uygulamalarında biridir. Bu uygulama üzerinde eczaneler rahatça, aktif satış koşulu ve stok bilgileri ile siparişi verebilir, kendilerine ait her türlü geçmiş veriyi hem ürün hem de cari hareketler üzerinden sorgulayabilirler.

      Temel olarak sistem ;

        Stok,

        Satın Alma,

        Ürün profilleri ve satış koşulları hazırlama,

        Sipariş,

        Online sipariş (İnternet eczane yüzü ),

        İlaç Firmaları sipariş modülü,

        Sipariş Hazırlama,

        Barkod, Karekod, Mekanik otomasyon,

        Sevkiyat,

        Fatura,

        Cari-Muhasebe,

        POS Tahsilat uygulamaları,

        İade,

        Şube Tevzi Sistemleri,( Şube envanter planlaması ve takibi )

        Şube Sevkleri Takibi,

        Karekod Takibi,

        Tevzi uygulamaları,

        Psikotorop Takip Düzenleri,

        Sayım uygulamaları,

        Rapor ve Analizler,

        Mobil uygulamalar,

        Tahsilat, teslimat, iPhone ve iPad uygulamaları,

        Araç Takip Uygulamaları modüllerinden oluşur.

      Anılan tüm modülleri taşıyan güvenli veri tabanları, uygulama sunucuları ve şube ana bilgisayar sistemleri en son teknolojiyi taşıyan yazılımlara sahiptir. Bu teknolojiler sayesinde, ihtiyaç duyulan tüm değişiklikler, var olan sağlam ve stabil uygulama tabanı üzerinde kolayca yapılabilir.