Depo Yönetim ve Otomasyon

        Teknokom Depo Otomasyon Sistemi, Teknokom'un depo yönetimi ve lojistik alanında sahip olduğu tecrübenin en somut örneğidir.

        Çağdaş dünyada rekabet, iş hayatımızın en önemli belirleyicisidir.

        Değişen ekonomik koşullar, en düşük maliyette, en yüksek kalitede ve en yüksek tepki hızını veren işletmelerin yaşamasına olanak vermektedir.

        Teknoloji tam da bu noktada, fark yaratmak isteyenlerin en önemli argümanı olmaktadır.

        Teknokom Depo Otomasyon Sistemi, depoculuk hizmeti veren ve konveyör üzerinde taşınabilecek herhangi bir materyalle çalışan tüm işletmelerin bu farkı yaratabilmeleri için oluşturulmuş bir yapıdır.

        Akıllı konveyör bantları ve depo yönetim sistemi yazılımımız, uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile teknolojinin bir araya geldiği bir ortam oluşturur.

        Teknokom Depo Otomasyon sistemi, gerçekleştirilecek toplama operasyonunun

            En hızlı,

            En verimli,

            En ekonomik,

            En az emek harcayarak gerçekleştirebilmesi için kullanılabilecek en efektif araçtır.

        Akıllı konveyör sistemleri, üzerinde taşıdığı çok uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen, çevre dostu, sessiz (<60 dB ) ve güvenli materyaller ile yatırım maliyetinizi en kısa zamanda geri kazandıran araçlardır.

        Sadece elektrik enerjisi ile çalışan ve kompresör ihtiyacı olmayan bu sistemler, tak-çalıştır özellikleri ile mekan değişikliklerine kolayca adapte olur ve yeniden yatırım maliyeti oluşturmadan taşınabilirler.

        Var olan depolama alanlarında ise minimum yerleşim değişikliği ile hayatınızı kolaylaştırır, çok kısa sürede işletmenize katacağı hız, verimlilik, doğruluk ve düzen ile iş hayatınızdaki en önemli aracınız haline gelirler.

        Teknokom Depo Otomasyon Sistemi üzerinde taşıdığı WEB tabanlı yazılım ile her an işletmenizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

            Toplama operasyonunun

                Yönetilmesi,

                İzlenmesi,

                Anlık ve geçmişe dönük grafik

                gösterimler,

                Raporlar,

                I-Phone ve I-Pad uygulamaları ile her an kontrol altında olmasını sağlar.

        Yazılım modülünün optimizasyon önerileri, işletmenin yerleşiminin efektif hale getirilmesini sağlayarak, iş yükünü azaltır.

            İsteğe göre

                Depo stok yönetimi

                Sipariş hazırlama

                Stok sayım

                Sevkiyat takibi modülleri de sisteme eklenebilir.

        Yazılım modülü, üzerinde var olan standart haberleşme yapısı sayesinde, var olan ana sistem yazılımları ile entegre olabilir.

        Deneyimli ve bilgili personelimiz, bu avantajları en kısa zamanda ve doğru biçimde, sizlere yansıtabilmek için detaylı görüşmeler ve incelemelerden sonra proje teklifleri oluşturabilir.